Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
kazemat
Collapse
X
-
-
Re: kazemat
Oorspronkelijk geplaatst door Lieven Lema Bekijk berichtZo'n extreem dynamisch bereik is natuurlijk vrijwel onmogelijk vast te leggen (wie weet in de toekomst dat camera's dat wel gaan kunnen) en ik denk dus dat HDR hier een oplossing had kunnen zijn. Wij zien dit wel, onze toestellen nog niet.
De opname bestaat uit 1 belichting voor het glaswerk en 1 belichting voor de omgeving die samen gevoegd zijn. In 1 belichting gaat het inderdaad niet lukken.
Deze opstelling was te bekijken (tot 21/12) op een tentoonstelling "hedendaagse kunst" op de citadel te Diest.Last edited by M...; 22 december 2014, 18:10.Perfectie is niet van deze wereld. We kunnen het hooguit benaderen.
Comment
-
Re: kazemat
goed in beeld gebracht.
vind wel dat de kunstenaar het van links invallende licht in de weg naar de verlichte kamer had mogen afblokken, want het werk mist nu compleet zijn doel.My Website : http://www.ineedair.org
Music / Painting / Motion Graphics / Image
Flickr : https://www.flickr.com/photos/34547181@N00/
Comment
-
Re: kazemat
Oorspronkelijk geplaatst door M... Bekijk berichtEven ter info. Het "licht" is een witte ruimte die verlicht is en afgesloten met een glazen wand waar een blauw/zwart glaswerk achter geplaatst is. In het wit zitten dus details.
De opname bestaat uit 1 belichting voor het glaswerk en 1 belichting voor de omgeving die samen gevoegd zijn. In 1 belichting gaat het inderdaad niet lukken.
Deze opstelling was te bekijken (tot 21/12) op een tentoonstelling "hedendaagse kunst" op de citadel te Diest.Vriendelijke groet, laGrange
http://lagrange.1x.com
"You don't take a photograph, you make it" Ansel Adams
Comment
-
Comment