Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Voor mij een éxcellent voorbeeld van GOED gebruik van HDR (oftewel meerdere opnames wat mij betreft)zeg nu niet dat het één opname is, hé
dit is inderdaad een HDR maar heb hier enkel met de belichting gewerkt geen scherpte diepte .dus -2 0 +2 voor het licht
het zachte zonlicht kwam achter in de zaal mooi binnenvallen
doch in kleur overheerste het orange licht daarom de omzetting naar Z/W
Groetjes Liliane geluk is geen kant en klaar product het onstaat door wat je doet
Panasonic lumix DMC-FZ8 +FZ38-FZ150Tussenring met DMW-LC55 http://lilybie.jalbum.net/
Comment