Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
De Shooting Day in AARSCHOT op 22 maart 2025 is VOLGEBOEKT
Met een gewaagd opnamestandpunt was hier veel meer uit te halen denk ik.
Het strakke en frisse van de locatie worden ook onderuitgehaald door de tonvormige groothoekvertekening.
Met een gewaagd opnamestandpunt was hier veel meer uit te halen denk ik.
Het strakke en frisse van de locatie worden ook onderuitgehaald door de tonvormige groothoekvertekening.
Misschien kan je beter een foto trekken tussen die roltrapleuningen door, waardoor je iemand die op die trap stond trekt. Maar dan is het natuurlijk geen Architectuur meer dat je vastlegt. Nu komt het wat alledaags en saai over.
Kan hier niet anders dan de voorgaande kritieken volgen.
Buiten de vervorming (die hier echt wel storend is) is er niet echt iets mis mee, maar het is ook niet meer dan dat. Zoals eerder gezegd, het komt wat saai over.
Comment