De kleurtoning vind ik heel mooi.Bij eerste indruk nijgt het misschien iets te donker maar dat zorgt anderzijds ook voor een mooi contrast.
De compo vind ik goed omdat je bij deze fabrieken meestal foto's ziet die van verder af gemaakt zijn om een totaal indruk te krijgen terwijl je hier er dichter op zit en dat bevalt me wel.
De weerspiegeling is ook leuk , het enige minpuntje vind ik die hopen schroot en grond of wat is het...zijn een beetje storend maar je kan ze natuurlijk niet wegtoveren.
Geef mij toch maar de mei-juni-juli-augustus of septemberzon hoor
En nu on-topic; voor mij ook een tikkeltje te donker (wel mooie kleuren, contrasten). Het onderwerp ligt me zowieso niet echt en de compo vind ik minder dan ik gewoon ben van jou.
Erg mooi van kleur en dat schroot hoort er bij, complete weerspiegeling van alle torens was misschien vanuit je standpunt niet mogelijk? Lijkt me wel mooi.
Moet beamen wat ook mijn mede-BDers al zeiden...
De mooie lichtinval en de reflecties maken de foto af....En de rode schouwen doen het natuurlijk.
En of het schroot te donker is, dat laat ik in het midden.
Besluit: zo.
"Te laat komen is gebrek aan respect, niet aan tijd"
Comment