Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
echt werk van barbaren om zo een net gebouw te bekladden.
Inderdaad.
Enkele dagen geleden zijn er hier ook foto's van verschenen, en heb ik even opgezocht waar het is.
Blijkbaar staat het helemaal nog niet zo lang leeg - en ik dacht toen 'hopelijk laten ze het niet om zeep helpen'.
Ijdele hoop dus..
Inderdaad.
Enkele dagen geleden zijn er hier ook foto's van verschenen, en heb ik even opgezocht waar het is.
Blijkbaar staat het helemaal nog niet zo lang leeg - en ik dacht toen 'hopelijk laten ze het niet om zeep helpen'.
Ijdele hoop dus..
Wat ik gevonden & gehoord heb is dat de voorgevel (en dus waarschijnlijk het voorgebouw inclusief de art nouveau trap) beschermd monument is of wordt. Dus het is nog niet te laat..
De rest van het pand zal wel afgebroken worden denk ik, maar dat is ook puur ruwe & kale industriële oppervlakte dat trouwens dringend gesaneerd moet worden.
Voorbeeldjes van die achterkant heb ik hier klikklikklik.
'k zou er ook es naar toe willen trekken met een model,
maar zoals altijd is het een goed bewaard geheim waar deze locatie is
als je een tipje van de sluier wil lichten graag een pm'tje
Foto 3 voor mij de beste wegens de herhaling van de muurschildering die erin zit... Foto 2 zit wel goed van tinten maar de beelopbouw wringt een beetje,,,lijkt wel of je foto niet rechthoekig is.
"Te laat komen is gebrek aan respect, niet aan tijd"
Comment