Afgelopen week naar New York geweest. Tussen alle bezoeken en al het shoppen van de dames was er toch nog hier en daar wat tijd voor foto's. In afwachting van al het downloaden hier alvast een plaatje van th avenue vanuit Central Park. Heb wel het perspectief moeten bewerken om de gebouwen een beetje recht te zetten want dat kwam niet goed met mijn breedhoeklens.
Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
Central Park
Collapse
X
-
Central Park
Labels: Geen
-
-
Re: Central Park
dat het vanuit een park is genomen vind ik te duidelijk te zien, vind het erg druk geworden door al die bomen.
grt,bouk.wie niet spreekt wordt niet gehoord, wie niet schrijft wordt niet gelezen.
http://s281.photobucket.com/user/tut...0polder?sort=3
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008593234290
-
Re: Central Park
Ik wou het contract tussen het groen en de hoge gebouwen aangeven, maar dat werkt blijkbaar niet zo goed. Misschien komt dat beter uit de verf met deze? Geef jullie ongezouten mening maar.
Comment
-
Re: Central Park
tja; je zal wel zeggen hij heeft altijd wat, maar hier vind ik de wolken weer niet mooi.
grt,boukwie niet spreekt wordt niet gehoord, wie niet schrijft wordt niet gelezen.
http://s281.photobucket.com/user/tut...0polder?sort=3
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008593234290
Comment
-
Re: Central Park
Geen probleem Bouk, liever een eerlijke mening dan géén mening...
Comment
-
Re: Central Park
Oorspronkelijk geplaatst door bouk Bekijk berichttja; je zal wel zeggen hij heeft altijd wat, maar hier vind ik de wolken weer niet mooi.
grt,bouk
Geef mij de eerste maar!
Comment
-
Comment