Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Er bestaat een wereldberoemde foto (zwart-wit) van bouwvakkers die op een metalen balk hun lunchpauze nemen. Als je zoekt op het internet onder "eating above manhattan" moet die zeker terug te vinden zijn. Wel nu, die foto is bijna vanuit dezelfde hoek genomen als je eerste foto van de eerste serie. Zeer mooi om het verschil te zien tussen het uitizcht ergens in de jaren 30 en het uitzicht vandaag.
Wel een heel andere perspectief dan de normale NY foto's. Zo ziet het toch heel groen en vriendelijk uit.
New York was veel vriendelijker en groener dan ik mij het had voorgesteld. Ik vond het een prachtige stad, de sfeer deed me een beetje denken aan Parijs. Verzorgd en levendig, veel restaurants met terrasjes en overal zag je tulpen in bloei die geplant waren in de perkjes rondom de bomen die afgebakend waren met sierhekjes. Het is een vrij hond vriendelijke stad, je zag er vrij veel viervoeters. Op elke hoek stond een vuilnisbak wat uitnodigde om de uitwerpselen op te ruimen, nergens zag je hondenpoep liggen. Ik zag geen graffiti in Manhattan. De mensen kwamen zeer relaxed over, er heerste niet zo'n gespannen sfeer zoals vorig jaar toen wij in Parijs waren, zoals groepjes zwaar bewapende soldaten/ politie op plekken zoals stations, wat ik wel had verwacht na de aanslagen van 9/11
Comment