Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Voor mijfoto 3 , maar zou het gezicht nog proberen opte lichten en ja de scherpte te krijgen achter het glas zal ook niet makkelijk zijn he.
Ik kies ook voor nummer 3. Ja, misschien het gezicht nog een klein beetje oplichten.
Ik zou ook de arm van de ander speler links nog wegknippen.
(Bert heeft al uitgelegd dat hij door een opening in het glas fotografeert.)
Er is wel geen gat in het glas. Het is effectief door het glas. De voormuur en de zijkanten hebben kleine gekleurde bolletjes waardoor je bij het spelen niet echt naar buiten kijkt als je uw eigen op de bal concentreert. Enkel in de voormuur heb je twee vrije vakken waardoor je foto's kan nemen. Maar het is geen kraakhelder glas.
Op dit filmpke kan je het court zien waar deze foto's gemaakt zijn.
Comment