Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Hoeveel bedroeg de sluitertijd? Ik vind het een hele goeie, maar zou nog iets sneller hebben gefotografeerd.
Vooral om nog meer details te zien in de druppels direct na de persoon. Zeker daar, in tegenstelling tot die achter de boot waar er eigenlijk geen
detail nodig is (dynamiek). Details achter de persoon en een gebrek aan de detail achter de boot zorgt voor spanning en contrast.
Knappe plaat
Zelf zit ik meestal op 1/2000, maar ik denk dat 1/1500 toch ook wel al snel genoeg is hoor.
Veel hangt ook af van je camera en lens. De combinatie die ik heb moet al ietsje hoger gaan in sluitersnelheid om een scherpe foto te hebben van deze snelle sport.
Veel hangt ook af van je camera en lens. De combinatie die ik heb moet al ietsje hoger gaan in sluitersnelheid om een scherpe foto te hebben van deze snelle sport.
Ik fotografeer met de Canon 40 D, voorzien van de Canon 100-400mm lens.
Comment