Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Ken je onze belgiumdigital.comFacebook groep al? Dé plaats voor foto's, feedback en aankondigingen!
Mooi, spijtig dat bij foto 2 het gezicht van loper 1 er net afvalt, die heeft wel iets.
Bij foto 3 is Rik Ceulemans net iets te licht lijkt het mij zo.
ik hoop dat u niet te ver woont, want in die drukte zal het niet gemakkelijk geweest zijn
1e is niks speciaals.
2e is knap gezien van je. Mooie foto!
Bij de derde ging je lichtmeting de fout in met al die donkere partijen, en dan heb ik het vooral over de wand van de tunnel
Op mijn gecalibreerde scherm is er niks verkeerds te zien met de lichtmeting. Rik Ceulemans is inderdaad een beetje op het randje van overbelichting maar niet erover, er is voldoende detail nog te zien.
(over contrast gesproken).
In een drukke marathon is het bijna onmogelijk om speciale plaatjes te maken zonder persaccreditatie (zodat je net wat vrijer kunt bewegen).
Probeer eens tussen km 35 en de finish close-ups te maken dan kun je het echte lijden van een topsporter wellicht in beeld krijgen.
Comment