Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
De Shooting Day in AARSCHOT op 22 maart 2025 is VOLGEBOEKT
Ik dacht al in die richting.
Hoe is de belichting eigenlijk in de indoorzalen, kan je daar met een 300 f2.8 aan de bak?
Deze baan is een buitenbaan vermoed ik?
Ik dacht al in die richting.
Hoe is de belichting eigenlijk in de indoorzalen, kan je daar met een 300 f2.8 aan de bak?
Deze baan is een buitenbaan vermoed ik?
Deventer is semi-overdekt. Dat levert overdag heel wisselend licht op. Indien er niet teveel publiek is en je je plek redelijk vrij kunt kiezen hoef je niet met extreme lenzen te komen. Indoor en 's avonds hangt het ervan af. Als de TV er is wordt de verlichting fors opgedraaid en kun je met normale lenzen goed werken, f4 met 1/125 haal je dan nog redelijk. Is de TV er niet dan moet je ISO fors omhoog om werkbare snelheden te halen.
Bedankt. Verder dan Eindhoven zal ik niet raken vrees ik
Ik vind het nochtans een prachtige sport en mis niet veel van de wedstrijden op de NOS
Met Eindhoven zit je behoorlijk goed qua fotografie. Voor dit seizoen kan ik je twee wedstrijden aanraden om te fotograferen:
De zondagochtendmarathon op 4 november en op 2 december
de Eindhoventrofee op 24 en 25 november
Bij de zondagochtendmarathons ben je vrijwel verzekerd van goed lucht, overdag & TV aanwezig. Bij de Eindhoventrofee is de TV er meestal ook, dan hou je genoeg licht over om niet te hoeven flitsen.
Comment