Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Ik heb een gelijkaardige lichttent , maar super tevreden ben ik er niet van.
het is namelijk moeilijk om de achtergrond toch mooi egaal wit te hebben.
Het is wel handig als je snel wil op en afbouwen .
Ik heb nu zelf een opstelling gemaakt van een formicaplaat voor de witte achtergrond en ik belicht met een kleine softbox , zoveel beter , en ik moet tegenwoordig nooit meer nabewerken in PS om de achtergrond te egaliseren.
het nadeel is dan weer dat dit niet zo snel onder de arm te dragen is. het is maar wat je wil
Een vriend van me heeft er net een tentje gekocht in de Mediaslet.
40 euro dacht ik voor vierkante doos met 2 halogeenlampen bij van 50 watt en een statiefje om je cam op te zetten + 4 achtergronden erbij ook nog eens.
Kheb het zelf nog niet gezien maar volgens zijn eerste ervaringen is het maar grote prul.
Comment