
de nieuwe sigma 17-70 2.8-4 usm of de tamron 17-50 2.8 ,ze zou wel meestal gebruikt worden voor allerlei buiten opnamen ,wat natuurlijk het voordeel is van de tamron volgens de tests dat is dat deze naar schijnt zeer scherpe foto's maakt wat voor mij uiteraard zeer belangrijk is .
maar de sigma 17-70 USM 2.8-4 is natuurlijk en nieuwe lens .
had hier graag enkele tips voor de keuze tussen de 2 lenzen , t.t.z. welke lens vinden jullie de beste kwa scherpte , snelheid ,snelle zoom enz.....Ik moet hier wel bij zeggen dat binnen fotografie voor mij niet zoveel van toepassing is ,en de sommige opmerkingen over de sigma 17-70 2.8-4 DC Macro OS HSM heeft toch goede opmerkingen ,natuurlijk zou ik graag zo als velen denk ik een 17-70 lens hebben 2.8 die scherp is, niet te veel kost enz.... ,maar deze bestaan niet aan gezien ofwel te duur ofwel niet scherp genoeg ofwel te weinig licht dat zal altijd zo blijven denk ik spijtig genoeg .
Dus mijn keuze is zeer moeilijk ! dit is ook hetgeen veel vermeld wordt .
bij de TAMRON 17-70 2.8 is de scherpte goed (zeker in het center), en bij de sigma is de USM aanwezig alsook van 17 naar 70 mm ,dus voor buiten fotografie denk ik misschien toch de sigma (eigenlijk zou het beste zijn 2 lenzen kopen en vergelijken en dan de minder goede terug dragen naar de winkel) maar ja dit laatste is een utopie .Dus conclusie het blijft moeilijk te beslissen .
misschien eens kijken naar http://www.sigma-photo.co.jp/english...mple-photo.htm
en zeker naar deze site !!!! http://www.lenstip.com/223.11-Lens_r...M_Summary.html
groeten ,
floepke
Comment