Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Gisteren tijdens een soloconcertje (heel intieme sfeer) de nieuwe lens kunnen testen maar het lukte me niet om echt scherpe foto's te maken.
De meesten zijn vooral in het gezicht licht wazig. Gedeeltelijk heeft het volgens mij te maken met de slechte belichting: een rode spot die op zijn gezicht gericht stond.
Ik heb geprobeerd dit te verbeteren door mijn ISO te verhogen (toen was de scherpte beter maar nog niet helemaal scherp), aantal stops te veranderen, afstellingspunten te veranderen (het beste resultaat was slechts 1 punt gebruiken want als ik alle punten gebruikte was zijn gezicht een rode gloed).
Heeft er iemand mss nog tips met wat ik verkeerd heb gedaan?
Ik zal eens kijken of ik vanavond een foto als voorbeeld kan zetten.
Comment