De Canon EF-S 17-55 f/2.8 IS USM is met 1000 euro wel een heel dure lens (waar ik heimelijk wel van droom). de vraag is nu. maakt de body van de Eos 350D volledig gebruik van alle mogelijkheden van dit objectief of is zo'n dure aankoop een verspilling op een 350D?
Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
Canon EF-S 17-55 f/2.8 IS USM op 350D
Collapse
X
-
Labels: Geen
-
-
Re: Canon EF-S 17-55 f/2.8 IS USM op 350D
Oorspronkelijk geplaatst door ConspectusDe Canon EF-S 17-55 f/2.8 IS USM is met 1000 euro wel een heel dure lens (waar ik heimelijk wel van droom). de vraag is nu. maakt de body van de Eos 350D volledig gebruik van alle mogelijkheden van dit objectief of is zo'n dure aankoop een verspilling op een 350D?
Op de 20D / 30D ga je nog extra voordelen ontdekken (dubbele AF nauwkeurigheid voor het centrale focuspunt) maar voor de rest zou die combinatie perfect moeten werken
sugar
-
Re: Canon EF-S 17-55 f/2.8 IS USM op 350D
Oorspronkelijk geplaatst door jippenNu alleen nog aan de lens geraken....
Is bestelt maar men kan mij niet zeggen wanneer deze binnen komt
Ik zal de lens gebruiken op een 30d.
Deze lens is bij alle Canon Lenscentra direct uit voorraad leverbaar.Verzamelaar van digitale Canon en Nikon toestellen en lenzen
Comment
-
Comment
Comment