Aankondiging

Collapse
No announcement yet.

Canon 6D probleem foto konijnenberg. Iemand meegemaakt.

Collapse
X
 
  • Weergaveopties
  • Begin
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Canon 6D probleem foto konijnenberg. Iemand meegemaakt.

    Een beetje naast het item waar het uiteindelijk over ging, voor mensen die reeds een gewone outdoor GPS hebben, die kunnen hun beelden voorzien van tags met de gratis app van http://www.earlyinnovations.com/gpsphotolinker/.
    Werkt goed en spaart batterijen. De klok van de GPS en je fototoestel wel syncen.
    grt.
    Erik.

    Comment


    • #32
      Re: Canon 6D probleem foto konijnenberg. Iemand meegemaakt.

      Gisteren een 6D aangekocht en bij het opladen van de batterij begon het lampje ook rood te flikkeren. Batterij losgekoppeld en opnieuw in de batterijlader gestoken en dan verliep alles normaal.
      Of dit nu een echte fout is betwijfel ik toch beetje gezien vele 6D bezitters dit ervaren. Heeft dit misschien te maken met het feit dat de batterij te lang volledig leeg was.
      Eerst dacht ik ook dat er wat mis was met de 6D maar toen ik de batterij in de 7D stopte was dit toestel even dood als de 6D.
      Goed dat het om dezelfde batterijen gaat zodat ik tijdens het opladen toch even de 6D kon testen
      Last edited by Agaguido; 27 september 2013, 07:30.
      Canon the best a men can get ....

      Comment

      Working...
      X