Aankondiging

Collapse
No announcement yet.

Ter info D40 en D80 firmware-update

Collapse
X
 
  • Weergaveopties
  • Begin
Clear All
new posts

  • Ter info D40 en D80 firmware-update

    Vanmorgen heb ik met succes men Nikon D80 geüpdate met firmwareversie 1.01. is makkelijk en vlot verlopen een aanrader dus.

    volgens nijon zijn er volgende verbeteringen aangebracht met firmwareversie 1.01:
    - De elektronische analoge belichtingsaanduiding in de zoeker geeft aan of de helderheid van het onderwerp buiten het bereik van de belichtingsregeling valt. Dit is het geval als de ingebouwde flitser wordt opgeklapt in de belichtingsstand Geprogrammeerd automatisch (P), Sluitertijdvoorkeuze (S) of Diafragmavoorkeuze (A).
    - Het effect van bewerkingen die worden uitgevoerd als de optie Ruisonderdrukking in het opnamemenu is ingeschakeld, is verbeterd.
    - Als u foto's die al met een computer waren bewerkt, probeerde te bewerken met de opties in het retoucheermenu van de D80, liep de camera soms vast. Daarom kunnen foto's die met een computer zijn bewerkt, niet meer met de camera worden bewerkt.
    - Fouten in de Engelse, Poolse en Zweedse menu's zijn gecorrigeerd.
    Nieuw - D80 firmware-update 1.01 - Windows
    Nieuw - D40 firmware-update 1.10 - Windows
    BD0724BE

    Nikon D 80

  • #2
    Re: Ter info D40 en D80 firmware-update

    Zie ook deze link

    Comment

    Working...
    X