Ook Sanyo is zich aan het beraden om haar digitale foto-divisie te sluiten.
Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
Na Konica Minolta volgt nu Sanyo
Collapse
X
-
-
-
Re: Na Konica Minolta volgt nu Sanyo
Daarom dat ze die waarschijnlijk gaan sluiten______
www.vue.photo
Comment
-
Re: Na Konica Minolta volgt nu Sanyo
Op de site van Sanyo USA staan ocharme welgeteld 3 P&S camera's. Ik betwijfel heel sterk of ze die zelf maken.Last edited by pol parasol; 17 januari 2007, 15:15.
Comment
-
Re: Na Konica Minolta volgt nu Sanyo
Toch prachtig hoe O.K. steeds weer die grijns weet te gebruiken . Ik kijk al uit naar zijn grijns wanneer het in de toekomst met Canon of Nikon wat minder goed gaat. Waarschijnlijk beseft hij niet dat zij die eeuwig leven, niet bestaan, ook bedrijven niet .Last edited by K-2; 18 januari 2007, 23:35."If you can't explain it simply, you don't understand it well enough." Albert Einstein
Comment
-
-
Re: Na Konica Minolta volgt nu Sanyo
Oorspronkelijk geplaatst door K-2 Bekijk berichtToch prachtig hoe O.K. steeds weer die grijns weet te gebruiken . Ik kijk al uit naar zijn grijns wanneer het in de toekomst met Canon of Nikon wat minder goed gaat. Waarschijnlijk beseft hij niet niet zij die eeuwig leven, niet bestaan, ook bedrijven niet .
Comment
-
Re: Na Konica Minolta volgt nu Sanyo
De P&S businnes is voor geen enkel merk echt rendabel meer (mischien wel voor de sensor producenten), daarom dat iedereen zich meer focust op de instap DSLR's dat zou nog het enige segment zijn waar nog behoorlijk winst kan gemaakt worden door de niet top brands, maar daar neemt de konkurrentie ook geweldig toe en de winsten af.
Is een van de redenen dat Sony in de DSLR markt is gestapt
btw:begin van de PC periode was er maar een merk IBM,men heeft nog lang gesproken over IBM-compatible. denk niet dat vandaag IBM nog PCs produceert of toch maar heel beperkt.
Met DSLR camera's zal dit niet zo vlug gebeuren dit door de lenzen waardoor sommigen willes nietes aan een merk gebonden zijn . Schoolvoorbeeld van klantenbinding.
Comment
-
Re: Na Konica Minolta volgt nu Sanyo
Oorspronkelijk geplaatst door puerte Bekijk berichtDe P&S businnes is voor geen enkel merk echt rendabel meer (mischien wel voor de sensor producenten), daarom dat iedereen zich meer focust op de instap DSLR's dat zou nog het enige segment zijn waar nog behoorlijk winst kan gemaakt worden door de niet top brands, maar daar neemt de konkurrentie ook geweldig toe en de winsten af.
De P&S businnes is voor geen enkel merk niet meer zo superwinstgevend als in het begin (mischien wel voor de sensor producenten), daarom dat iedereen zich meer focust op de instap DSLR's dat zou nog het enige segment zijn waar woekerwinsten gemaakt worden door de niet top brands, maar daar neemt de konkurrentie ook geweldig toe en de winsten af.Olympus OM-D EM-5 + wat glas
Comment
-
Re: Na Konica Minolta volgt nu Sanyo
Oorspronkelijk geplaatst door Jdude Bekijk berichtSorry hoor, maar dit mag wel genuanceerd worden, het zal eerder worden:
De P&S businnes is voor geen enkel merk niet meer zo superwinstgevend als in het begin (mischien wel voor de sensor producenten), daarom dat iedereen zich meer focust op de instap DSLR's dat zou nog het enige segment zijn waar woekerwinsten gemaakt worden door de niet top brands, maar daar neemt de konkurrentie ook geweldig toe en de winsten af.
Feit is natuurlijk dat ieder merk rendabel moet zijn. Er moeten gewoon keihard knikkers worden verdiend.
'Logica brengt je van A naar B, verbeelding brengt je overal'
Comment
Comment