Aankondiging

Collapse
No announcement yet.

Stof in oculair

Collapse
X
 
  • Weergaveopties
  • Begin
Clear All
new posts

  • Stof in oculair

    Beste mensen wie weet de oplossing om stof deeltjes uit je oculair te krijgen,ik ben in het bezit van een Canon 350 en heb wat stof deeltjes in het oculair waar ik mij stevig aan erger wie weet de oplossing.

    bvd groetjes Mad

  • #2
    Re: Stof in oculair

    blaaspeertje zonder borstel!
    mm
    ∏__|_ ∏__|_
    "no rules, great shots"
    Book of Fame 2009 - BESTEL HIER

    Comment


    • #3
      Re: Stof in oculair

      je kunt er beter maar aan wennen, er is volgens mij niet 1 350 d die het niet heeft,de mijne had het al in 2 dagen en die van een cameraad van mij die heeft nu na 3 weken geloof ik al 6 stof deeltjes erin zitten.

      Comment


      • #4
        Re: Stof in oculair

        Mensen bedankt voor de reacties, mee leren leven dan maar.
        Gr. Eric

        Comment


        • #5
          Re: Stof in oculair

          Gewoon uitblazen met een blaaspeer. mvg duindistel

          Comment


          • #6
            Re: Stof in oculair

            Zit het in je oculair of op je sensor? That's the question.
            Als het op je sensor zit kun je het zien op foto's van bv de lucht genomen met kleinste diafragma (f22). In dat geval moet je in dit forumonderdeel eens de thread lezen "stof op sensor". Dat is gemakkelijk te verhelpen.
            Als het in je oculair zit, dan is het misschien vervelend, maar heeft het géén enkele invloed op je foto's.

            Comment

            Working...
            X