weet iemand de instellingen voor 1 SB800 en de nikon D70, nikon moet master zijn en de sb800 slave, dus denk ik dat de nikon in commander mode moet......de sb800 afhalen van de camera, ergens neerzetten met de infrarood oogje naar de camera infrarood oog, maar hoe moet de sb800 ingesteld worden?
Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
setting SB800 en Nikon D70
Collapse
X
-
-
Re: setting SB800 en Nikon D70
Ik spreek nu over de SB600, maar ik vermoed dat dat voor de SB800 hetzelfde is.
Ten eerste wordt er NIET gecommuniceerd over infrarood, maar wel met een flits trein die de D70 uitzendt. De SB moet dus de camera niet "zien". (m.a.w. als er een flits achter een model staat, zal die ook werken...)
Ten tweede moet de SB600 op "remote" staan. Ik doe dit op de SB600 door de Zoom en De "-" gedurende 3 seconden tegelijk in te drukken en daarna kan je aan de hand van de mode knop remote aanzetten. Daarna opnieuw gedurende 3 seconden de beide knoppen. En nu maar hopen dat dat gelijkaardig is voor de SB800
-
Re: setting SB800 en Nikon D70
Bij de SB800 is het vrijwel hetzelfde...
Aanzetten_ sel indrukken (ald diafragma geselecteerd wordt, dan nogmaals voor 3 sec. indrukken)_symbool met 2 flitsers en 2 gebogen pijltjes kiezen_
sel indrukken_ pijltje naar remote stand_sel indrukken....
Werkt uitstekend!!!
Edwin
Comment
Comment