Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
(Wanneer Photoshop geopend is, kan je toch via de knopjes op de pen de grootte van de brushes kiezen?)
Ja, je kunt rechtklikken op de foto en dan een grotere brush kiezen. Of in het menu linksboven.
Maar ik zou graag de ronde knop op mijn tablet zelf daarvoor gebruiken.
Nu kan ik ze gebruiken om in te zoomen, maar wil er graag een grotere brush mee.
Met de intuos reeks wist ik dat dat ging. Met de Bamboo weet ik niet, en zo te zien ben ik niet de enige op het forum
In ieder geval bedankt voor de hulp
Comment