Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Ken je onze belgiumdigital.comFacebook groep al? Dé plaats voor foto's, feedback en aankondigingen!
Welgemeend proficiat met het groeiende sukses!
Worden er nu speciale treinen ingelegd naar Brussel op de BD dag, of is dat pas voor de volgende editie?
Bedankt.
Maar dat succes is voor een groot deel toe te schrijven aan de enthousiaste mensen uit het forum hier en de "knowledge" die ze willen delen met de anderen.
Zo blijft het steeds boeiend.
En dus breiden we steeds maar uit ...
Nu nog even wachten op de nieuwe challenge-interface en de daaraan gekoppelde ...
zo bedoelde ik het niet, ik bedoelde dat de vele stats-tracker-programma's (zoals bv. nedstat) blijkbaar niet alles kan categoriseren en daarom een aparte rubriek voorzien.
Mijzelf interesseert het in feite bijzonder weinig.
Ik bedoelde het zo ook niet
Maar waarschijnlijk zal "network" inderdaad een verzamelnaam zijn voor "ikke-zou-het-begot-nie-weten-vanwaar-die-komt ...".
Voor ons is de afkomst van de bezoekers natuurlijk wel een beetje van belang.
Dat maakt dat we momenteel ons meer en meer richten tot het "Nederlands spekend/schrijvend/denkend" publiek.
Wordt er hier op het forum dan nooit geslapen ? <img src=icon_smile_sleepy.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_sleepy.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_sleepy.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_sleepy.gif border=0 align=middle>
Ik bedoel niks, maar jaja laatste posting om 02.44 en om 08.00 al bezig op het werk proficiat maar ik doe je het niet na
<img src=icon_smile_approve.gif border=0 align=middle>
Comment