Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Gisteren eens gaan wandelen en me aan fotografie gewaagd die ik niet echt beheers.
En toch zet ik em in showcase . Laat maar weten wat jullie ervan vinden. of ?
Voor een 'natuurfoto' is de bloem voor mij te overbelicht en de bewerking niet gepast, maar ik vind het wel een mooi beeld. Ik denk dat hij een beter publiek zou gevonden hebben bij 'stilleven en abstract'.
Fengari Canon EOS 450D + EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS + EF90-300mm f/4.5-5.6 USM + Canon EF 100mm F2.8 L Macro IS USM (en Canon Ixus 850IS als het wat compacter moet zijn.) vroeger op dit forum bekend als wAckO
Comment