Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Mooi!
Alleen de witte schijn op het water links stoort me wat. Misschien is een vierkante crop wel leuk, flink stuk er af links, is dat storende wit weg en heeft de gans meer plaats (relatief dan) om naar toe te wandelen.
Iedereen bedankt voor jullie reactie, fijn om te horen. En de handtekening, ik ben nog maar pas bezig met fotografie en ben wat dingen aan het proberen/leren. Dus iedereen die mij wat wil helpen, graag hoor. Merciekes
En de handtekening, ik ben nog maar pas bezig met fotografie en ben wat dingen aan het proberen/leren. Dus iedereen die mij wat wil helpen, graag hoor. Merciekes
euh, die handtekening, had ik niet eens opgelet
(dat zinnetje staat er altijd)
voer eens Boutje's suggestie uit?
da's al een goeie tip
Goede DOF en goed scherp. De vogel staat echter wel rechts uit het midden en 'waggelt' naar rechts. Persoonlijk zou ik iets meer ruimte nemen in de looprichting. Dan loopt de vogel het beeld in. Nu loopt ie de foto uit.
Voor wat de bewerking betreft, zou ik het zwart- en witpunt opnieuw instellen.
Comment