Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
De reden dat ik zelden reageer op andere foto's is een gebrek aan kennis. Ik ben nog niet zo lang met fotografie bezig en vrees dus dat ik weinig nuttigs kan bijbrengen. Dit geeft een zekere schroom en terughoudendheid. Anderzijds begrijp ik wel dat het dikwijls fijn is om gewoon een reactie te krijgen, zelfs al is ze niet technisch onderbouwd.
De zon eist hier in beide foto's de aandacht op, zo helemaal tegen de rand aan, terwijl ze niet het onderwerp is. Zeker in de tweede zie ik een prachtige foto door de mooie lucht en reflectie in het water, wanneer de zon er zou afgesneden worden. Eventueel ook boven- en onderaan een stukje lucht en water afsnijden om de formaatverhouding te behouden.
Comment