Proficiat met je HoF-plaat(s)!![]()
Proficiat met je HoF-plaat(s)!![]()
BD0681BE -
Life is like a camera. Just focus on what’s important, capture the good times, develop from the negatives, and if things don’t turn out – take another shot. - Unknown
|
Proficiat met je Hof
Verstuurd vanaf mijn CLT-L29 met Tapatalk
Met interesse volg ik alle commentaren op deze (en andere) foto(s).
In dit geval is vooral de discussie rond detail en contrast iets wat ik met aandacht volg.
Ik had namelijk ook het probleem dat mijn beelden er thuis op de computer beter uit zien dan de geposte beelden op BD, vooral de kleuren die op BD minder levendig zijn.
Ik dacht dat het iets te maken had met de plaats waar ik mijn foto's deel, namelijk OneDrive. Maar toen ik ze op NikonImageSpace zette had ik hetzelfde probleem.
Ik heb uw foto eens opgeslagen op mijn pc en heb dat ook gedaan met Archi's Rode Wouw (wauw !).
Het blijkt dat uw strandloper geen informatie bevat ivm de kleurruimte en dat zou wel eens het probleem kunnen zijn.
Om de kleur/contrast van uw foto correct af te beelden kan je - voor de meeste, standaard browsers - best de kleurruimte sRGB gebruiken (wat Archi's Wouw dus wel doet).
Dus best opletten bij het exporteren vanuit LightRoom / Photoshop / Affinity / .... dat je de kleurruimte informatie mee geeft met de foto.
mvg,
Hans
ps : is wel een mooie foto hoor !
Hey,
heel erg bedankt allemaal. Ik krijg er rode kaken bij.
Ik ben er toevallig op uit gekomen dat mijn foto in de HoF zat.
Alvast bedankt , dit motiveert me alleszins om mijn hobby verder uit te diepen.
met vriendelijke groeten
Luc
A picture says more than a thousand words
Verdiende HoF.
Dikke proficiat!
groetjes, moniq (BD1321BE)
A picture paints a thousand words
|