Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
mooie dieptewerking. Goed idee om dit in ZW te verwerken om de nadruk op de structuur te leggen. Jammer van de helderheid van de rechter achtergrond, maar het weer zet men niet zomaar naar zijn hand.
Bij jullie is duidelijk de herfst de bomen al goed aan het kleuren, hier bij ons moet je al goed zoeken om wat gekleurde bomen te vinden
Maar met dit weer, warmte en vochtig, zal het wel snel gaan
Owja, kleurenversie is ook mooi en laat uiteraard beter de herfstsfeer eruit komen
bedankt voor de moeite om de kleurversie er bij te zetten. Het enige wat me meer bevalt in kleur zijn de drie gele bomen rechtsachter. De Z/W versie geniet nog steeds mijn voorkeur.
Ik twijfel ;-) Ik denk dat ik ZW het beste vind hier. Maar als er een zonnetje zou zijn of de kleuren iets gesatureerder, zou dat beter zijn denk ik. aar compo en diepte: goed gezien en uitgevoerd!
Comment