meer info HIER
|
op 300m van mijn voordeur ... kan dus niet anders dan eens een bezoekje brengen![]()
The quickest way to make money at photography is to sell your camera
Ik kom zeker eens kijken, succes toegewenst.
Joze
nikon D200 AF-S NIKKOR 18-200mm macro 105 mm 1:2.8
De tentoonstelling is zaterdagavond officieel open gegaan...
nog tot 14 augustus!
William en Joze (en alle andere natuurlijk), jullie zijn van harte welkom, laat maar weten wat jullie ervan vinden!
groetjes
MJ
vanadaag om 15h00 langs geweest maar had duidelijk de kleine lettertjes (openingstijden) van je affiche niet gelezen. Morgen of overmorgen maar nog eens terugkeren
![]()
The quickest way to make money at photography is to sell your camera
|
Belofte maakt schuld ...
Aan alle BD'ers: nu hebben jullie nog een reden om naar de Belgische kust te komen (indien je de eerste reden niet kent ... da's ons zonnig klimaat) want de fototentoonstelling van Marie Jeanne is de moeite van een verplaatsing waard!
Mooie foto's![]()
en enkelen waarvan ik echt jaloers ben
Klinkt als promo voor eMJeke ... is het ookmaar ken haar nochtans persoonlijk totaal niet. Geen sprake hier dus van "belangenvermenging"
![]()
The quickest way to make money at photography is to sell your camera
eMJeke, ben jij soms ook zelf aanwezig? Lang geleden, en 't is voor mij zelfs niet achter de hoek maar altijd rechtdoor![]()
Ik ga er morgen eens langs, is op 400m van mijn deur en op 20m van mijn werk.![]()
|
Ben er ondertussen langsgeweest, maar ben dan weggeroepen. Ik moet sowieso nog iets in je je boekje gaan schrijven![]()
Dag Fotofolio, 'k ben vandaag de foto's gaan ophalen in De Haan en merkte dat je er inderdaad geraakt bent, bedankt voor je bezoek en de fijne woorden in het gastenboek!
Ook bedankt aan de andere bezoekers, er stonden nog een paar reacties in het gastenboek, maar ik weet niet of het BD-ers zijn!
groetjes
MJ