Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
Alecia [vervolg]
Collapse
X
-
-
Re: Alecia [vervolg]
Manman wat is dat tegenwoordig met de mensen, als de mens geen perfecte gave photoshop huid heeft, is het al niet meer goed... moet alles tegenwoordig zwaar geshopped worden vooraleer een foto anvaardbaar is?
Comment
-
Re: Alecia [vervolg]
leuke reeks, ga voor de schalkse blik van de tweede opname.
grt,bouk.wie niet spreekt wordt niet gehoord, wie niet schrijft wordt niet gelezen.
http://s281.photobucket.com/user/tut...0polder?sort=3
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008593234290
Comment
-
-
Re: Alecia [vervolg]
Oorspronkelijk geplaatst door Faan Bekijk berichtManman wat is dat tegenwoordig met de mensen, als de mens geen perfecte gave photoshop huid heeft, is het al niet meer goed... moet alles tegenwoordig zwaar geshopped worden vooraleer een foto anvaardbaar is?
Ik ben ook van mening dat een mens er natuurlijk mag uitzien, maar ik denk dat je het model een plezier zou doen mocht je (vooral in foto 1 en 2) toch de huid wat gaver maken.
Probeer het eens op een 2e laag waarbij je dan de dekking kan aanpassen tot het nog natuurlijk over komt.
Comment
-
Re: Alecia [vervolg]
Het zou de bedoeling moeten zijn van een fotograaf de betere kant van het model te accentueren om de ietwat mindere kant te verdoezelen... vandaar dat je wel een beetje kritiek krijgt. Photoshop is niet heiligmakend, maar goed gebruikt, kan het een foto veel aangenamer maken om naar te kijken.
Dit terzijde... de fotograaf en het model bepalen wat ze willen en in die optiek post je dus wat je wil, waar je het wil en bepaal je zelf de context.
Het is wel een mooie "naturel" shoot. Foto 2 kan me het meest bekoren, vanwege de ondeugendheid in de blik, geaccentueerd door de pose en de compo op zich. Een detail uit foto drie, wat ik trouwens een heel mooie omzetting naar zwart-wit vind, is de achtergrond die ietwat meer verzorgd mocht zijn.
Comment
-
-
Re: Alecia [vervolg]
Het zou de bedoeling moeten zijn van een fotograaf de betere kant van het model te accentueren om de ietwat mindere kant te verdoezelen...
de achtergrond die ietwat meer verzorgd mocht zijn
Comment
-
Re: Alecia [vervolg]
Oorspronkelijk geplaatst door Faan Bekijk berichtDus een dragan van een oude boerin is volgens deze gedachtengang not done?
Ik ben een liefhebber van "naturel", maar door het gebruik van flits- en/of studiolicht schiet er van naturel meestal niet veel over. De schaduwen op de huidoneffenheden gaan zo eerder geaccentueerd worden dan natuurlijk weergegeven.
Het is trouwens niet zo dat iemand hier je foto's "kraakt". De mensen geven alleen maar tips hoe het volgens hen beter kan. Niets om je druk in te maken.
PS - Wat is een dragan trouwens ? Het staat niet in mijn woordenboek.
Comment
-
Re: Alecia [vervolg]
Ik maak me zeker niet druk over de comments op zich, ik ben gedurende de 4 jaar dat ik fotografeer enkel verbeterd door de comments, niet door de ooh's en aahs
Mijn probleem ligt eerder in het feit dat we PS zo gewoon zijn geworden dat niet ge'PS'te foto's gezien worden als iets waar het model a priorie niet content van zal zijn... dan mis ik de essentie van fotografie. Let op, ik heb respect voor de PS'ers, ikzelf doe dat ook regelmatig, maar het lijkt me dezer tijdens eerder een evidentie dan een hulpmiddel, enkel daar ligt m'n probleem
"Als je een studioshoot doet, dan gaat men er van uit dat je de persoon die je voor je lens krijgt, op de best mogelijke manier neerzet."
Daar heb ik dus m'n twijfels over... studio is voor mij geen synoniem met de meest mooie weergave, wel een situatie waar je meer controle hebt over de elementen die je foto maken wat ze is (met name pose, achtergrond, schaduwen, highlights etc)
Dragan: zoek eens die term hier op het forum, dan begrijp je wat ik bedoel. Origineel is de stijl van mr. Dragan: van http://andrzejdragan.com/Last edited by Faan; 27 juli 2007, 16:42.
Comment
Comment