|
|||
|
Ik wil graag een nikon d80 kopen, maar ik lees hier en daar dat de prijs hiervan nog zal dalen. Wanneer kan ik deze prijsdaling verwachten? Ik ben van plan om binnen dit en max 1 maand over te gaan tot aankoop. Heeft het zin om nog even te wachten? Ik zal nieuw aankopen bij Grobet, Rubens Geel of Konijnenberg.
Bedankt en vriendelijke groeten Pieter |
|
|||
|
De Nikon D80 is nu al heel goedkoop, denk niet dat hij nog veel meer zal dalen, maar ze zullen hem eerder uit het assortiment kicken.
Bij http://www.kamera-express.nl/ kost em nog maar 484,00 (bij fotokonijnen ong 560 EUR). |
|
||||
|
De D80 staat nu al heel laag aan prijs. (digitalstreet.nl bvb) Ik denk niet dat die nog veel lager komt. Wacht misschien nog net tot de D90 in de winkels ligt, maar vergeet ook niet dat de D90 niet de opvolger is van de D80 maar is bedoeld om er naast verkocht te worden. De D80 wordt voorlopig gewoon doorverkocht.
Ik verwacht de echte prijsjes pas in de solden als sommige winkels hun stock wat willen verkopen. Je kunt echter ook heel degelijke tweedehands toestellen kopen (heb ik bvb een maand geleden gedaan) van mensen die voor de D90 gaan of overstappen naar een D300 of D700. In ieder geval veel plezier er mee....
__________________
Nikon D90, Tokina 11-16 f/2.8 - Nikkor 17-55 f/2.8, Nikkor 50 f/1.4, Nikkor 70-200 f/2.8, Nikkor 85 f/1.4, SB900, Gitzo 1540T, Markins Q3T "Emile" |
|
|||
|
Volgens mij is de d80 juist net uit de cash-back, die was 100 euro en was geldig tot en met medio augustus, (in NL)
De prijzen liggen nieuw rond de 475,- euro voor de goedkoopste. Een 2e handsje vind je voor 375,- euro van mensen die gaan upgraden naar een d90, d300 etc etc. Voor die 100 euro zou ik hem nieuw kopen in ieder geval
|
|
||||
|
Dan schiet er erg weinig over om een lens aan te schaffen voor de twee doeleinden die jij voor ogen hebt.
Misschien (beginner indachtig) kan je beter starten met een tweedehands 18-200 VR en later als het je allemaal bevalt en die suikernonkel eindelijk de geest geeft, je beter (en veel duurder...) glas aan te schaffen.
__________________
Een goede reiziger heeft geen vaste plannen en is niet van plan om aan te komen. (Lao Tzu)
|
![]() |
| Discussietools | |
| Weergave | |
|
|
Soortgelijke discussies
|
||||
| Discussie | Auteur | Forum | Reacties | Laatste bericht |
| Nikon D80 Body VERKOCHT | Luna-L | Aangeboden | 0 | 9 mei 2008 22:29 |
| Nikon D80 backfocus. Autofocus issue. | dio5 | Camera's | 6 | 21 juni 2007 20:45 |
| Prijzen Nikon D80 - D200 | jako_yellow | Camera's | 10 | 14 april 2007 10:30 |
| Aanschaf digitaal toestel: Canon Eos D400 OF Nikon D80 | streetbiker1977 | Camera's | 18 | 14 oktober 2006 20:13 |
![]() |