Anderhalf uur fotopret en het enige dat overbleef was de lekkere kers en deze foto's.
- Camera Model: Konica Minolta Dimage Z2
- Sluitertijd: 1/250
- Diafragma: F/3.2
- ISO: 50
- Camera Model: Konica Minolta Dimage Z2
- Lens: 38-380mm (equiv. 135)
- Sluitertijd: 1/320sec
- Diafragma: F/3.2
- ISO: 200
- Belichtingscompensatie: 0-stap
- Camera Model: Konica Minolta Dimage Z2
- Sluitertijd: 1/200
- Diafragma: F/3.2
- ISO: 50
En nu jullie beurt,of
?
Zeer attractieve foto's. Eigenlijk niets op aan te merken.
Nr2 is![]()
Ik geef toch de voorkeur aan 1 & 3. Voor mij mooier met de ijsblokjes vooraan, maarja, das smaak hé.
Bij de derde had het voor mij persoonlijk helemaal af geweest hadden ze centraal gestaan. Rechts staan ze er niet helemaal op.
Maar wel supermooie foto's!!!
Groeten
Tim
http://www.flickr.com/photos/timpirotte/ commentaren welkom !
Knappe en originele foto's hoor![]()
Zeer knap! Mooi gevonden. De zwarte tonen met de rode accent komen super uit, en de foto's zijn naar mijn inziens zeer scherp!
greetz,![]()
www.fotopie.be
Canon EOS 40D + BG | EFs 17-55 2.8 IS USM| 10-22 + 15-85mm IS + 70-300mm IS | EF 100mm f/2.8| EF 70-200 2.8/L | Giotto statief | 580Ex II - You know what a camera is? A mirror with memory.
Bedankt voor de positieve reacties.
Zeer sterke platen, die derde is SUPER!
Hoe heb je dat gedaan?
@ pdspds
Deze zijn tot stand gekomen door een grote spiegel op een tafel te leggen die tegen een muur staat. Aan de muur een donker kledingstuk opgehangen en aan de linkerkant van de spiegel een bouwlamp met een transparant deksel ervoor als diffusor gezet.
Daarna wat spelen met het ijs, de kers en het glaasje + een plantenspuit voor de druppels.
groeten
Brulie