Zijn er mensen die meer informatie hebben over de Beliard scheepswerf in Oostende? Of mensen die er onlangs nog geweest zijn.
Kheb gehoord dat daar in de week mensen aan het werk zijn, maar dat het in het weekend verlaten is. Kan iemand mij dit bevestigen?
Alvast bedankt
Belliard is nooit meer verlaten, je zal merken dat er een caravan staat. Tijdens de week zijn er Polen aan het werk, diezelfde Polen zitten in het weekend in die caravan. Zodra ze iets zien bewegen op het terrein komen ze uit hun caravan
Het verhaal dat er een hond op het terrein rondloopt is waar, maar het is een braaf beestje.
Doen de Polen moeilijk? Neen, ze bellen gewoon de politie - die op hun beurt je vriendelijk de deur wijzen omdat het privé terrein is.
Belliard is opnieuw in opbouw, er staan veel rompen van schepen alsook voetstukken van windmolens. Binnenkort is deze site dus niet meer een "verlaten pand".
Je kan er nog shootn als je het vriendelijk vraagt en niet binnenglipt ik heb daar nog geshoot en met die baas gepraat enzo heel vriedelijke man en die gaf zen kaartje en zei dat we maar moesten mailen als we gingen.
Yeet,
Ben er dit weekend geweest. Caravan wel gezien maar geen polen met het gevolg dat ik geen politie heb gezien, en een hond nogmin. Er staan idd veel bekistingspanelen voor de windmolens die voor onze kust worden geplaatst.
greetz
Kent iemand de huidige toestand van de site? Ik ben nog opzoek naar een dergelijke plaats tegen 15 nov...
met andere woorden, je zou graag hebben dat ik daar weg blijf![]()
Recent nog geweest t'is niet meer wat het geweest is
net als het fort , en de kliniek , maar das al ietske langer ...
jeugd sentiment waarvan ik te weinig herinneringen op de gevoelige plaat heb.
Ik ben er de laatste weken bijna elk weekend geweest voor foto's... (woon er bijna vlakbij in Bredene) en nu blijft er bijna niks meer over van de scheepswerf, deze week zijn ze aan de laatste van de hangars bezig en dan volgt de rest, nog het langwerpig directiegebouw en refters (waar de helft ook reeds van gesloopt is)... Heb er nooit iemand gezien, buiten andere shooters, filmers en die éne keer een scouting the scene wagen en iets daarna een bestelwagen waarvan ik vermoede dat het koper en of ander metaal dieven waren. slechts één keer moeten weggaan maar dat was doordat ik er niet op gelet had dat de wagen die achter me reed van de brug naar Beliard toe er eentje van de haven politie was (was op een zondag)... Die man was vriendelijk genoeg, maar vertelde me dat ze geen privé fotografen op het terein wilden omdat zij (de Oostendse haven) een fotografen team/huis BETAALDEN om de sloop vast te leggen en het dus nie kon dat iedereen zo maar gratis plaatjes kwam schieten... En als ik persé wel wou kon ik altijd een vergunning gaan aanvragen bij de haven directie... einde verhaal...
En ook einde Beliard Schipping Yard.....
Belliard is sinds 2010 eigendom van het autonoom havenbedrijf Oostende, je mocht er nog fotograferen (voor de sloop) mits toestemming van het havenbedrijf. Nu is het er inderdaad niet meer mogelijk.
Jammer, was een mooie locatie ...