Vermits dit als reclame overkomt is het niet meer van toepassing. Mag ook gedelete worden voor mijn part.
Laatst gewijzigd door w00ha; 13 juli 2012 om 11:12
Paar zwatte doezekes
Ex-Metzers erelid...;-)
's zijn gezond.
Ik wil nu niet mekkeren maar uw bericht komt eerder over als een reclameboodschap in plaats van iemand dat om hulp vraagt om zo'n systeem te vinden.
Wat die LED en staaflamp met een beveiliging van motorfietsen te maken heeft snap ik nog minder, maar allé.
Als ik zo'n installatie zou willen, dan stap ik bij mijn motordealer binnen, leg tussen de 170€ en 300€ op tafel en stap twee uur later terug buiten met zo'n ding geïnstalleerd.
Die spullen liggen daar gewoon op voorraad, zijn dus niet moeilijk te vinden en kosten eigelijk nog niet extreem veel geld.
Canon EOS Digital
BD0479BE
Ok, dat eerste (staaflamp) is misschien moeilijk te begrijpen of gewoon overbodig te vermelden. Daarmee wil ik alleen maar zeggen dat ik diverse zaken zocht, die ik bij één persoon vond.
Wat het 2de aangaat wil ik wel graag weten waar je dat voor die prijs kan krijgen. Graag 'n link met merk/prijzen aub.
Ik heb toch uitdrukkelijk gezegd dat ik geen reclame wil maken. Ik sta dus open voor alle aternatieven, zodat ik ook 'n beter vergelijk maken.
Laatst gewijzigd door w00ha; 12 juli 2012 om 15:37
Paar zwatte doezekes
Ex-Metzers erelid...;-)
's zijn gezond.
Ik wil hier niet beginnen mekkeren over reclame of niet, maar een simpele google zoekopdracht naar "GPS tracking systeem" geeft toch al heel wat links. Ik deed er willekeurig 3 open. Het eerste was te koop voor de prijs van 179 euro (199,95 voor 12 maanden lokaliseren), nummer 2 was een systeem van 999 euro maar waarschijnlijk heel wat meer mogelijkheden (ik heb de details niet bestudeerd), de derde kost 289,95. Dus als je wil vergelijken, google dan even.
Je hebt blijkbaar de details niet bestudeerd.
200€ voor 12 maanden lokaliseren en wat kost het dan ?
De derde koste 289,95, voor wat...'t zelfde?
Je hebt passieve en actieve systemen.
Je hebt trackers met jaarlijkse kosten voor van deze dienst gebruik te kunnen maken.
Ik spreek over actieve systemen zonder jaarlijkse kosten, buiten 'n SIM kaart, bv MV met 1000 sms'jes.
toestellen met 'n motion detector die je onmiddellijk waarschuwen via SMS en de coördinaten doorsturen of op aanvraag gelijk waar via smartphone of kan volgen via google.
Ik zou dus eerst zelf effe vergelijken.
Ik heb geen diensten nodig die constant mijn voertuig lokaliseren. Dat wil ik zelf bepalen.
Paar zwatte doezekes
Ex-Metzers erelid...;-)
's zijn gezond.
Zeg ik toch ?? Jouw details zeker niet, daar kom je nu mee af.
Als je nou zelf eens googelde, zelf keek, zelf vergeleek. Te veel moeite? Maar ons wel uitnodigen om naar de "AMA GPS tracking systeem" te googlen (heb ik niet gedaan), toevallig net dat apparaat wat je hier min of meer promoot? Of hoe wil je het nu precies noemen?
Wat dat jaar volgen betreft, het kan ook zonder (of heb je dat niet gelezen?) En wat het daarna kost kan je googlen. En ook wat het inhoudt.
Dank je voor de technische info. Die staat niet in de openingspost. Dus wist ik ook niet wat je vriend precies levert. Maar nu kan ik beter vergelijken. Als ik dat zou willen. Want mij interesseert zulk apparaat helemaal niet. Ik weet dus ook niet van welk soort apparaat ik (en Verseq) prijzen noemden, actief of passief.
Dat kan ik beamen. Zeker doen, zou ik zeggen. Tegen jou.
Ik heb alleen vergeleken naar de prijs, als reactie op jouw en Verseq's post. Want je technische info was toch eerst een beetje karig. Je hebt alles nu wat aangevuld. Misschien dat Verseq nu ook beter kan vergelijken. Hij noemt toch min of meer dezelfde prijzen als ik (tussen 170 en 300/179 en 289)
Trouwens : uit jouw eerste post :Juiste prijzen heb ik later.
Sommigen willen nu net die mogelijkheid. En het apparaat wat jij voorstelt, kan dat dat ook? Of niet?
Juist !
Laatst gewijzigd door nabi; 12 juli 2012 om 18:27 Reden: aanvulling
Het is echt hopeloos aan 't worden hier.
Voor te beginnen promoot ik hier niets en wil ook geen reclame maken.
De meeste die hier op reageren zijn dus echt niet op de hoogte merk ik. Jammer dat ik deze topic heb gestart tussen de alwetende
Al wat ik wou is 'n mooie prijs verkrijgen door 'n groepsaankoop. Maar blijkbaar zien de meeste dat als reclame etc...
En sorry, nabi ik ga je niet tegenspreken op al die opmerkingen (die moeite doe ik me allang niet meer).
Er moet nml eerst interesse voor zijn en dan spreken we verder over producten, prijzen en mogelijkheden.
Appelen met peren vergelijken door mensen die google gebruiken en er geen jota van kennen kan ik ook wel missen.
Ik ga het gewoon installeren op mijn Harley en voor de rest ....forget it.
Paar zwatte doezekes
Ex-Metzers erelid...;-)
's zijn gezond.
't Is precies gemakkelijk je bedrogen te voelen. Maar herlees je posts eens vanaf het begin en probeer dat vooral eens met onze ogen.
Of vraag eens iemand die je bedoelingen niet kent. Iemand die net voorbij komt op straat of zo en vraag dan "is dit reclame?". Wat zal het antwoord zijn (mits je hem/haar niet vooraf hebt gebrieft).
In je post #8 heb je ineens andere bedoelingen dan Verseq, Leonidas en ikzelf hebben aangenomen. Hoe zou dat nu komen? Begrijpen wij geen Nederlands? Of was je zelf onduidelijk? Nu is het ineens een groepsaankoop. Wie zou dat hebben begrepen voor je laatste post? Denk je nu echt dat wij helderziend en alwetend zijn? In het bijzonder wat je bedoelingen betreft... Uit je woorden viel dat aanvankelijk niet op te maken.
Jammer dat we niet op de hoogte waren van je juiste en nobele bedoelingen. Je had ons ook niet vooraf verwittigd. Hadden we gezwegen (ik toch).
Laat je gedachten maar eens de vrije loop tijdens een ritje op je Harley. En nogmaals sorry dat ik er geen jota van ken.
NP, zal ik zeker doen.
En voor dat ik het vergeet...na het parkeren van mijn motor niet constant zorgen hoef te maken of die zich verplaatst en waar dat hij dan staat. Het is nml 'n tracker met 'n mobile sensor.
De meeste die hun motor missen merken dat pas als ze willen vertrekken en dan staat die al in 'n container.
Laatst gewijzigd door w00ha; 12 juli 2012 om 19:51
Paar zwatte doezekes
Ex-Metzers erelid...;-)
's zijn gezond.
Werkt het in de praktijk goed of heeft het dievengilde al iets gevonden waardoor een gps-tracker een betrekkelijk zinloos iets is geworden?
Was het niet op dit forum waar ooit een filmpje te zien was waarin een motor in enkele seconden van de straat in een bus verdwijnt?
Door een man of twee a drie werd de motor gewoon in een bus getild en eenmaal in de bus heeft de gps geen ontvangst meer lijkt me.
En werkt zo'n gps-tracker nog als je een lasdeken over de motor legt?
Ik heb altijd al alarm installaties gehad, maar niets is 100% safe. Zowel thuis als mobiel.
De gelegenheid maakt de dief. Als je die al kan uitschakelen ben je al op goede weg.
Is er 'n beveiliging, dan duurt het niet lang voor deze te kraken of te omzeilen.
Harley heeft 'n smart alarm, FOB.
Dit wil zeggen dat die het signaal uit de pinkerdoos haalt.
Harley schakelt de richtingsaanwijzers automatisch uit door 'n soort gyrometer welke de stand of hoek detecteren. (BMW heeft dit overgenomen)
Op dat zelfde signaal laten ze het alarm werken. Als je dus de hoek van optillen niet veranderd, gaat dat alarm niet af.
Niemand verwacht dat daar 'n GPS mobile sensor opzit. en die stuurt je onmiddellijk 'n SMS. Je zou ze op heterdaad kunnen betrappen. (mijn voorkeur toch).
Maar vroeg of laat zullen ze dat ook omzeilen uit ervaring.
Als je weet wat sommige aan 'n motor/auto uitgeven, is die uitgave gerechtvaardigd.
100% safe ben je echter nooit of je moet je motor aan je sleutelbos hangen.
Er is 'n site van gestolen Harley's en dat is echt om te janken als je dat leest.
De enige die ooit zijn Harley heeft terug gevonden had 'n GPS tracker.
Laatst gewijzigd door w00ha; 12 juli 2012 om 20:51
Paar zwatte doezekes
Ex-Metzers erelid...;-)
's zijn gezond.
Stel dat je een lasdeken (of twee) over de motor doet, werkt het systeem dan nog?
Zo niet, kun je elke motor die los staat gewoon oppakken en in een bus/vrachtwagen zetten.
Misschien kan ik beter over een loden schort spreken, misschien zit er geen lood meer in de moderne lasdekens.
Laatst gewijzigd door heaucheneaudt; 12 juli 2012 om 21:06
Paar zwatte doezekes
Ex-Metzers erelid...;-)
's zijn gezond.
gewoon een gsm jammer in de buurt houden en dan ben je niets mee
en zo'n gsmjammer vind je vrij makkelijk op internet, bijna net zo makkelijk als zo'n gps tracking systeem
OK, je haalt hiermee toch duidelijk aan dat je geen professionele tracking moet hebben waarmee je constant elke beweging van het voertuig kan registreren.
Als privé-gebruiker voor het beveiligen van een motorfiets en het eventueel opzoeken ervan bij ontvreemding (hopelijk nooit nodig) lijkt een basisversie met manuele tracking dus al voldoende.
U kan er dus ook van uitgaan dat zelfs al zijn de toestellen tussen de 170 en 300€ die ik aanhaalde maar basis, dat die dus voldoen aan uw vereisten mits minder dan manuele basistracking niet mogelijk is voor een basisversie.
Enfin, ik hoop toch dat ik uw uitleg goed begrepen heb?
Dus mag ik er toch ook van uitgaan dat een basisprijs van 170€ voldoende is om minstens aan die minimumvereiste te kunnen voldoen en dat die 300€ dan wel een net iets betere versie zal zijn met iets meer mogelijkheden ... dit zonder de verdere specificaties volledig te kennen.
Een dergelijk systeem lijkt me wel goed om je motor terug te vinden maar dan moet je wel rekenen op een domme dief die niet even over zijn daden nagedacht heeft alvorens te handelen en ermee naar huis bolt i.p.v. naar het buitenland of een demontagecentrum (laat het ons even zo noemen waar die mannen aan de slag zijn).
Of hij had wat minder gezopen.
Het is inderdaad triestig dat ze van een ander hun gerief niet kunnen blijven.
Blijven rijden is het beste alarm.![]()
Laatst gewijzigd door VerSeg; 13 juli 2012 om 02:59
Canon EOS Digital
BD0479BE
Passieve tracking wordt blijkbaar niet meer gemaakt. (voor dit merk althans)
Ik zou niet weten waarom mijn voertuig constant (of professioneel) moet getraced worden. Dit is toch enkel bij aanraking of beweging door derden.
Vanaf de motor verplaatst wordt stuurt die onmiddellijk 'n SMS naar gelijk welk ander GSM toestel met coördinaten. Je kan er dus heel snel bijzijn, tenzij je uw motor 1km verder parkeert.
Vanaf dan kan je'm tracken door hem SMS'jes te sturen. Dat doen die professionele diensten ook. Het enige verschil dat dit enkel gebeurd wanneer je vaststelt dat je motor weg is. En is het meestal te laat.
Ik geloof dat dit systeem een van de weinige zijn die een mobile sensor hebben. Dat is bij mij juist het meest belangrijkste.
In het verleden heb ik altijd al stil alarm op mijn huisinstallatie gehad door 'n telefoonmelder. Toen had ik zelf nog 'n sematoon.
Het geeft je wel 'n relax gevoel als je thuis kwam, dat je voor geen verrassingen kwam te staan.
Maar om terug te komen op mijn vraag: waar vindt jij zo'n systeem vanaf 170 a 300 € ?
Wat je om het even waar kan inbouwen.
Je eigen SIM kaart/provider kunt gebruiken.
Niet afhankelijk bent van betalende diensten om te tracken.
Op elk moment een controle kunt sturen.
Wat je regelmatig automatisch een on-line test doorstuurt.
Je verwittigd bij te lage batterijspanning.
Ik weet dat HD nogal kieskeurig is wat alarmen aangaat, als je after-marketing spullen gebruikt. Blijkbaar zijn de meeste niet rammelbestendig
Wat ik ook weet, dat de HD dealer uit Geel deze AMA tracking op hun motoren plaatst.
Op die laatste opmerkingen zal ik beter niet te ernstig reageren...uw zadel zal aan de voorkant geel zijn en vanachter bruin neem ik aan.![]()
Laatst gewijzigd door w00ha; 13 juli 2012 om 09:37
Paar zwatte doezekes
Ex-Metzers erelid...;-)
's zijn gezond.
Ik wou nog even reageren maar blijkbaar heb je ondertussen je origineel bericht gewist en heeft heel dit topic geen nut meer.
Wat wel grappig is ...
Het door u aangehaalde product wordt verdeeld door Bike Design, deze leveren bijna aan elke motorzaak in België ... met de verkoopprijs vanaf 269,09€ kan het dus best zijn dat de prijzen die anderen hier aanhalen voor hetzelfde product is.
Leuk te vernemen dat het product van uw vriend dus blijkbaar beter zou zijn.
Het AMA systeem kan je ook kopen voor 599,10€ met ... inderdaad hetgeen jij aanhaalt niet van toepassing te zijn ... een contract voor opvolging bij Securitas.
Mits je een AMA systeem kan hebben bij Bike Design en deze aan zo goed als elke motorzaak levert, is het antwoord op uw vraag waar je een dergelijk systeem voor 300€ kan kopen ook al wel beantwoord denk ik?![]()
Canon EOS Digital
BD0479BE
Ik zal je antwoorden via PM.
Dan zal het je allemaal duidelijk worden.
Paar zwatte doezekes
Ex-Metzers erelid...;-)
's zijn gezond.