Deze foto heb ik vroeg in de ochtend genomen zonder flits.Door de beperkte lichtomstandigheden was diafragma 11 bij 1sec. nog juist haalbaar maar mist hierdoor toch de nodige scherpte![]()
Graag jullie mening![]()
![]()
knap hoor![]()
zeker met haar zonnebrilleke op
![]()
![]()
inderdaad jammer van het lichte gebrek aan scherpte. Maar toch een mooie foto. Zou ie beter worden als je de spin naar boven laat kijken? Ik heb nu hetgevoel dat ik mijn beldscherm moet draaien...![]()
Groeten, Miriam
Mijn video's staan op stdk.nl
The mystery isn't in the technique, it's in each of us. - Harry Callahan
There are always two people in every picture: the photographer and the viewer. - Ansel Adams
amai zeker de moeite waard om het ook is te proberen.![]()
en ja heb ook is geprobeert mijn beeldscherm te draaien en dan is het speciale er af vind ik onderstenboven geeft het meer effect. Laten zo dus![]()
![]()
D70 + Sigma 17-70 Macro, SB-800, SB-28, sigma 70-200, sigma 180 macro, lowpro computrekker,2 x manfrotto 190pro + 229 kop, Gitzo RA4 en RN4 kop een eenigte paraplukes en nog veel rommel :)