|
|||||||
| Registreer | All Albums | FAQ | Ledenlijst | Kalender | Zoeken | Berichten van vandaag | Markeer forums als gelezen |
| Chit Chat - Archief Oude berichten uit het vroegere 'chit-chat' forum (tot 9 maart 2007) |
|
|
Discussietools | Weergave |
|
||||
|
Iemand een idee hoe lang GetDataBack for NTFS er normaal over doet om data op een partitie van 40GB terug te zetten?
't Is namelijk zo dat het programma al 6 dagen aan één stuk draait en het nog maar aan 53% zit. Vrijdagnamiddag zat ie aan 51% ... Niet dat het programma hangt, er is nog steeds leesactiviteit op de harde schijf.Het betreft hier een externe Maxtor (160GB onderverdeeld in 3 partities) die veel I/O errors oplevert. Het zou wel eens kunnen zijn dat de schijf op zich in orde is maar de electronica voor de I/O errors zorgt want blijkbaar zou lezen/schrijven van/op tweede partitie ook zulke errors opleveren (weet ik nu maar pas, klant vertelde dat niet eerder). Momenteel is dus de vraag of ik GetDataBack verder laat draaien (nog een week???) of ze toch maar uit de diskcage halen en in een pc monteren met het risico dat het niets gaat opleveren. Iemand ervaring hiermee? Zes dagen lijkt me al overdreven lang te zijn.
__________________
In horam vivere Camera: Canon 20D. Objectieven: 1cm - 1,4m http://www.kartix.be - Dagelijks nieuwe foto(s) op http://kartix.blogspot.com |
|
||||
|
Bedankt voor je reactie. Hij is er door geraakt, het ging in de namiddag plots vrij snel vooruit.
Echter gaf niets aan wat kon gerecupereerd worden . Morgen de schijf toch eens in een desktop steken en met Easy Recovery spelen.
__________________
In horam vivere Camera: Canon 20D. Objectieven: 1cm - 1,4m http://www.kartix.be - Dagelijks nieuwe foto(s) op http://kartix.blogspot.com |
![]() |