Ik ben volop bezig beelden te taggen op googlemap met geosetter.
Ik merk dat er een aantal beelden zijn waar ik de EXIF wel kan van uilezen, maar waar ik bij het taggen (invullen landcoördinaten) en wegschrijven van de data, er een foutboodschap verschijnt dat ik GEEN tijdszone heb bij de datum in de foto. Het gevolg hiervan is dat ook de aangepaste data niet bewaard worden.
Weet iemand een soft ... om "foute" Exifs of onvolledige exifs te corrigeren tot een werkend geheel met behoud van de reeds aanwezige data ?
PS. Ik merk dat dit voornamelijk het geval is voor foto's bewerkt met Capture NX
Ik merk dat er een aantal beelden zijn waar ik de EXIF wel kan van uilezen, maar waar ik bij het taggen (invullen landcoördinaten) en wegschrijven van de data, er een foutboodschap verschijnt dat ik GEEN tijdszone heb bij de datum in de foto. Het gevolg hiervan is dat ook de aangepaste data niet bewaard worden.
Weet iemand een soft ... om "foute" Exifs of onvolledige exifs te corrigeren tot een werkend geheel met behoud van de reeds aanwezige data ?
PS. Ik merk dat dit voornamelijk het geval is voor foto's bewerkt met Capture NX
Comment