Los bericht bekijken
  #13 (permalink)  
Oud 2 oktober 2003, 15:53
fredericrom's schermafbeelding
fredericrom fredericrom is offline
Senior Member
 
Geregistreerd: 14 januari 2003
Standaard

Hier dan de gouden tip :
even afwachten wat hier de ervaringen zijn, er zullen hier binnen een tijdje wel genoeg 300D rondcirculeren en dus genoeg gebruikerervaringen.

Kwestie van wat er allemaal de ronde doet, koms meestal van het dpreview forum, heel goed forum daar (al post ik er nooit iets, maar lees het wel) maar ik heb toch veel de indruk dat er ginder van een mug een olifant gemaakt wordt, plus het feit als er een post opduikt over een probleem met een toestel door iemand heeft plots het halve forum er last van en naarmate de tijd wordt het probleem ook extremer.
Vind het ginder soms een beetje overdreven.

Ook moet je eens kijken naar hetvolgende :
De 300D werd uitgebracht, een hele boel 10D gebruikers braken het toestel meteen af (met namen als barbiecam en dergelijke) over vanalles en nog wat, er was niets goed aan, diezelfde mensen zitten nu natuurlijk als er probs gemeld worden nog wat extra olie op het vuur te gooien waardoor een camera natuurlijk direct in het slechte daglicht komt te staan.
__________________
visit my website : http://www.freewallpapersite.com
Met citaat reageren